Ogłoszenia 14.04.2024 – III Niedziela Wielkanocy

1. Przeżywamy dziś III Niedzielę Wielkanocną jest to również niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Ofiary składane dzisiaj na tace przeznaczone są na inwestycje parafialne.

2. W środę o godz. 17.00 Nowenna do MB a o godz. 18.00 spotkanie Legionu Maryi,  o godz. 19.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do Pierwszej Komunii św. W sobotę o godz. 17.00 spotkanie scholi parafialnej.

3. W związku z wyjazdem na pielgrzymkę prosimy, aby do 21 kwietnia wpłacić pieniądze. Za tydzień w niedziele po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie organizacyjne w sprawie pielgrzymki.

4. Za posprzątanie kościoła dziękujemy rodzinom z Wólki Złojeckiej: Małgorzacie i Emilii Daniłowicz, Beacie Kulesza oraz Irenie Garbaty. Rodziny te złożyły ofiarę na kościół w wysokości 150 zł. Bóg zapłać za pracę i złożoną ofiarę. Na najbliższą sobotę na godz. 9.00  zapraszamy kolejne cztery rodziny z Wólki Złojeckiej z pod numerów: 23, 24, 29 A, 29.

5. Wychodząc z Kościoła można nabyć kwietniowy numer Głosu Roztoczańskiego.

6. W nadchodzącym tygodniu będziemy wspominali rocznicę śmierci zmarłych z naszej parafii którzy zmarli w dniach od 17 do 23 kwietnia: śp. Mieczysław Bojar 39 r. śm., ś. Henryk Głowala 34 r. śm., śp. Agnieszka Stempel, Władysław Piasecki 33 r. śm., śp. Helena Winiarczyk, Ignacy Pawlik 30 r. śm., śp. Henryk Schab 26 r. śm., śp. Anna Adamczuk 24 r. śm., śp. Wanda Sienkiewicz 21 r. śm., śp. Jan Dworzycki 17 r. śm., śp. Paweł Czata, Janina Dworzycka, Kazimiera Piróg, Marian Burcon 15 r. śm., śp. Mateusz Jasina 8 r. śm., śp. Henryk Sienkiewicz, Zbigniew Gorzkowski, 7 r śm., śp. Róża Wlazło 6 r. śm., śp. Feliksa Harko 5 r. śm.

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE, A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ IM ŚWIECI NA WIEKI WIEKÓW AMEN

NIECH ODPOCZYWAJĄ W POKOJU WIECZNYM AMEN